K
olekcje obrazów

Pozwól, że zainspirujemy Cię starannie wyselekcjonowanymi obrazami z naszych kolekcji. Wśród nich znajdziesz zarówno najpiękniejsze i najbardziej znane perły malarstwa, począwszy od antyku aż po realizm oraz wiele innych kuszących propozycji pogrupowanych w kategorie tematyczne.


Zamysłem firmy Ornante jest przywrócić świetność malarstwu klasycznemu. Chcieliśmy pokazać je w nowej odsłonie dzięki technologiom umożliwiającym stworzenie iluzji dzieła malarskiego na ścianie. Z uwagi na ten cel największy nacisk w naszych kolekcjach położony jest na malarstwo, choć znajdą się także ciekawe propozycje grafik, fotografii, szkiców czy drzeworytow.


Najbardziej znanych i najwyżej cenionych dzieł malarstwa światowego znajdują się w kolekcjach Old Masters oraz Maestros (impresjonizm). Inne kolekcje poświęcone są między innymi śródziemnomorskim pejzażom (Bella Vista), florze i faunie w malarstwie, widokom Wenecji, czy krajobrazom miejskim (Urbano). Znajdzie się także coś dla fanów motoryzacji (Automobil), coś dla najmłodszych (Bambino), czy dla wielbicieli starych map (Busola). 

P
rojekt indywidualny

Jeżeli nie znalazłeś w naszej kolekcji obrazów swojego faworyta, a mimo wszystko chciałbyś żebyśmy przygotowali dla Ciebie ręcznie fresk z Twoją grafiką - to projekt indywidualny jest skierowany właśnie do Ciebie.


Zaletą fresków ORNANTE jest ich indywidualność, dlatego pochylimy się nad każdym projektem - małym i dużym, prostym i skomplikowanym, klasycznym i awangardowym - z taką samą pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każdy z nas zasługuje przecież na odrobinę wyrafinowania w swojej życiowej przestrzeni.


W zakładce produkty znajdziesz podstronę, gdzie zostały szczegółowo omówione wymagania szczegółowe oraz poszczególne etapy odnośnie zamówienia indywidualnego. Zawsze masz też możliwość zamówienia próbki z Twoją grafiką oraz wybranymi wariantami uszlachetnienia, żeby przekonać się jak efektownie będzie ona wyglądać na Twojej ścianie.