Architekci owocnej współpracy

Skorzystanie z oferty dla architektów daje możliwość wstąpienia do programu partnerskiego i nawiązania długiej, atrakcyjnej współpracy. Oferujemy korzystne rabaty na produkty Ornante Atrium, Ornante Balneo i Ornante Eterna, a przed decyzją o wyborze danego produktu, architekt ma możliwość zapoznania się z dostarczoną przez Ornante próbką materiału. Program partnerski pozwala architektom otrzymać pomoc techniczną ze strony Ornante.

Podjęcie współpracy i dołączenie do programu partnerskiego Ornante jest dla architekta szansą na otrzymanie wysokiej jakości produktów, idealnie dobranych do planowanej inwestycji. Z naszej strony architekci otrzymują wsparcie przy kastomizacji produktów. Program lojalnościowy wiąże się z korzystnymi rabatami na produkty z oferty naszego sklepu. Stale współpracujemy z naszymi partnerami, przeprowadzamy szkolenia dla architektów wnętrz, doradzamy pod kątem technicznego zastosowania poszczególnych produktów Ornante.

Oferta dla architektów – nasze produkty [link]

W ofercie dla architektów wnętrz można korzystać z całości asortymentu sklepu Ornante. Nasze produkty spełniają standardy nawet najbardziej zaawansowanych projektów architektonicznych. Ceny dla uczestników programu partnerskiego są oczywiście niższe, niż te widniejące w naszym sklepie.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta dla architektów, to prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Mail: kontakt@ornante.pl

Telefon: (+48) 515 050 150